Czarcia noc i ofiary

Tajemnice przez duże "T" to coś, co sprawia, że książkę czyta się z jeszcze większą przyjemnością

Tajemnice przez duże “T” to coś, co sprawia, że książkę czyta się z jeszcze większą przyjemnością. A jak na dodatek wszystko powiąże się ze zjawiskami, które naprawdę ciężko ogólnie dzisiaj wyjaśnić, to można być pewnym, że książka, czy też film okaże się wielkim sukcesem. Takie dzieła literackie to prawdziwy perfekcjonizm, który sprawia, że można poznać wspaniałą historię, dzięki której coś zaczyna się dziać w naszym życiu. Do takich książek na pewno należy “Hideaway. Devil’s Night. Tom 2“ (https://www.taniaksiazka.pl/hideaway-devil-039-s-night-tom-2-penelope-douglas-p-1360636.html), która jest najnowszą propozycją od Penelope Douglas.

Ciekawe propozycje

Autorka to jedna z takich postaci, która doskonale wie jak skonstruowane są listy bestsellerów, ponieważ często ma przyjemność tam gościć. “New York Times” i “Wall Street Journal” doceniają niezwykły talent autorki, która pisze powieści wciągające, elektryzujące z pogranicza kryminały i wartkiego romansu. Wiele osób już dawni temu przyznało, że z wielką niecierpliwością oczekuje na jej kolejne propozycje, ponieważ przy nich nie ma mowy o nudzie. Na dobrych kilka godzin można zatracić się w cudownym świecie, gdzie zdarzyć może się naprawdę wszystko. Dowodem na to są takie książki, jak “Dopóki nie zjawiłaś się ty”, “Corrupt” czy “Dręczyciel”. Teraz autorka znowu zaprasza swoich czytelników do tajemniczego hotelu The Pope, gdzie podobno jest dwunaste piętro na którym nie zatrzymuje się winda. Po raz kolejny będzie można spotkać czterech jeźdźców, którzy doskonale wiedzą co to czarcia noc, gdzie na pewno ktoś stanie się myśliwym, a ktoś ofiarą.

Powrót do życia

Autorka tym razem w głównej mierze skupia się na Kaiu. Po ostatniej Nocy Diabła to on wylądował w więzieniu. Demon zniknął. Uciekł przed wszystkimi. Kai wychodzi na wolność. Otrzymał szansę na życie, ale pobyt w więzieniu zmienił go na gorsze. Czuje się pusty w środku i nie może od nowa dojść ze wszystkim do ładu. Chłopak czuje, że zbliża się kolejna czarcia noc, gdzie to on może być ofiarą. Demon może wrócić i chcieć go zlikwidować, bo Kai wie za dużo. Dlatego chce on kupić The Pope – hotel należący do rodziny Demona. Miejsce, gdzie znajduje się również Banks – kobieta, która zawróciła w jego głowie. Ojciec Demona zgadza się na to, aby Kai stał się właścicielem hotelu. Czy Kai przeżyje? Czy kolejna Noc Diabłów sprawi, że będzie mógł zapomnieć o tym co się stało i uda mu się zemścić na człowieku, którego uważał kiedyś za swojego przyjaciela? “Hideaway. Devil’s Night. Tom 2” to książka, która zapewni ogrom emocji czytelnikowi.

Szkoła zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com

 

Post navigation